Во время акции

Завдяки ініціативі педагогів та учнів ліцею єдиного в Одеській області албанського села Каракурт Василівської громади Болградського району вдалося зібрати гроші для допомоги ЗСУ.

У ліцеї вирішили, що формувати у молоді почуття патріотизму та особистої відповідальності треба не словами, а реальними справами.

Одна з нещодавніх таких справ – екологічна та благодійна акція по збору склотари та макулатури для того, щоб заробити гроші на допомогу ЗСУ.

До волонтерської ініціативи залучили мешканців села, яким запропонували приносити використані пляшки та макулатуру до автобуса, який спеціально для цього курсував по селу.

У підсумку, після того, як вторинну сировину здали, вдалося заробити 4620 грн, які направлять на потреби ЗСУ.

«Завдяки організованості та згуртованості наших учителів, учнів та населення села Каракурт ми вирішили дві дуже серйозні проблеми: зібрали та здали непотрібну склотару (майже 1,5 тонни) та макулатуру (трохи більше ніж 2 тонни).  Нехай і невелика сума грошей (4620 грн) була виручена, але досить великий обсяг використаного матеріалу пішов на утилізацію (вторинне використання).

Гроші, звичайно, підуть на придбання життєво необхідних та важливих речей для ЗСУ», повідомила вчителька ліцею Наталя Кірчева.

Вона подякувала працівникам навчального закладу та учням, які взяли активну участь у проведенні акції, а також  підприємцю Сергію Пейчеву за надану допомогу.

Додамо, що це не перша волонтерська та благодійна акція у Каракуртському ліцеї. У навчальному закладі виготовляють окопні свічки, проводять благодійні ярмарки під час яких було зібрано майже 24 тисячі гривен для закупівлі необхідного для наших оборонців.

У Каракурті не зупиняються – планують нові акції на підтримку ЗСУ.

Болградських морпіхів підсилили антидроновою рушницею

 

 

Політика