навушники

Сьогодні навушники є невід’ємною частиною життя багатьох людей. З їхньою допомогою вдасться слухати музику, грати в ігри, а також з комфортом розмовляти телефоном. Вони незамінні як у побуті та під час розваг, так і на роботі. У виборі проблем не буде, адже такі пропозиції виготовляють багато відомих брендів, включаючи Xiaomi, JBL, Apple, Sony, Panasonic, Beats тощо.

Безмежний вибір змусить визначитися з критеріями покупки. Адже навушники можуть бути бездротовими, провідними, з мікрофоном і без нього, з різними параметрами частот, що в результаті змушує використовувати аксесуар під певні цілі та завдання. Також вони відрізняються зовнішнім виконанням та застосуванням різних відтінків.

Різновиди аксесуара

Класифікація за призначенням є найбільш зручною та вдалою при виборі. Відповідно до такого поділу виділяють такі варіанти навушників:

  1. Для ПК. Ідеальним варіантом стане гарнітура, що підключається за допомогою bluetooth, а доповнення у вигляді мікрофона полегшує спілкування;
  2. Для телефону. Компактні та мобільні, найчастіше використовуються бездротові моделі;
  3. Ігрові. Відрізняються різноманіттям форм і кольорів, якісним мікрофоном, захистом від зовнішніх шумів та міцною металевою рамою;
  4. Спортивні. Легкі, практичні та міцні, витримують вплив вологи та води;
  5. Студійні. Застосовуються у професійних цілях, щоб нейтралізувати зайвий шум та подарувати високу якість звучання.

Конструктивно навушники можуть бути вакуумними, у формі вкладишів, накладними або закритими. Вкладиші відрізняються великим розміром мембрани, і вони вставляються у вухо. Вакуумні моделі встановлюються безпосередньо у вушний канал.

Накладні відрізняються великою діафрагмою та мембраною, гарантуючи високу якість звуку. Закриті навушники є досить великим аксесуаром, тому підходять для використання з ноутбуками та стаціонарними ПК.

Критерії підбору

Навушники можуть бути провідними та бездротовими, а іноді комбінованими. Деякі моделі доповнюються підсилювачем, підсвічуванням, активним придушенням шуму, захистом від вологи та чохлом для зручності транспортування і зберігання.

Сучасні бездротові моделі доповнюються чохлом для зберігання та заряджання. При активному використанні для зручності навушники доповнюються сенсором, дозволяючи змінювати гучність, приймати або відхиляти дзвінки під час синхронізації гарнітура з телефоном. Це ідеальний варіант для водіїв та активних людей.

Політика