Антидрон морпехам

На озброєння 88 окремого батальйону морської піхоти, який у мирний час дислокувався у Болграді, а зараз боронить Україну від російських окупантів, поступила антидронова рушниця.

Портативну систему комплексного придушення каналів управління БПЛА KVS ANTIDRON -G6+ українського виробництва придбали за 558 тисяч гривен, які були зібрані за ініціативою болградських волонтерів.

Загальними зусиллями мешканці, волонтерів, підприємців, організацій та закладів Болградського району було зібрано 250 тис. грн. Другу частину коштів надала благодійна організація «Гончаренко Центр».

«Висловлюємо подяку всім, хто донатив, хто приймав участь у ярмарках, робив вироби своїми руками, хто співав і малював, хто робив перепости, і просто допомагав збирати кошти. Особлива подяка волонтерці Оксані Кілафли та директору БФ «Ліга добрих справ» Олексію Строганову»,повідомила пресслужба Болградської районної військової адміністрації.

Відзначимо, що придбана портативна система глушіння дронов має дальність дії до 3000 метрів, тож суттєво допоможе нашим захисникам у боротьбі із ворожими дронами.

Додамо, що БФ «Ліга добрих справ», за рахунок зібраних коштів, проводить закупівлю дрона для наших захисників, а днями фонд передав дрон для воїнів ТРО м. Болград, які знаходяться на передовій.

Нагадаємо, що на початку року завдяки волонтерській допомозі болградські морпіхи отримали першу антидронову рушницю. 

 

Політика