КПП, пункт пропуска

Сьогодні, 25 листопада, можуть відмічатися перебої у роботі окремих пунктів пропуску на кордоні. Наразі ускладнена робота пунктів пропуску «Краківець», що на кордоні з Польщею, «Косино» – на кордоні з Угорщиною та «Табаки» – на ділянці з Молдовою, де наразі може застосовуватися тимчасове призупинення оформлення осіб і транспорту.

Про це повідомили в Південному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

Крім того на українсько-угорській ділянці в пункті пропуску «Вилок» здійснюється пропуск лише пішоходів. Також пропуск пішоходів здійснюється на кордоні з Молдовою у пунктах пропуску «Малоярославець», «Нові Трояни» та «Виноградівка» в Одеській області.

В пункті пропуску «Орлівка» на кордоні з Румунією здійснюється оформлення легкових транспортних засобів, мікроавтобусів та пішоходів.

Читайте також: “В темноті, але #безвас”: в Молдові запустили флешмоб проти Росії

Зазначимо, що збої у роботі пунктах пропуску періодично можуть виникати у зв’язку з пошкодженнями об’єктів критичної інфраструктури та перебоями в енергопостачанні. Такі обставини спричиняють тимчасове уповільнення або часткове призупинення пропускних операцій.

Уважно слідкуйте за повідомленнями Державної прикордонної служби України з метою оптимального планування поїздки через кордон, – йде мова в повідомленні.

Політика