пункт несокрушимости

Наразі в Одесі та області вже функціонують “Пункти Незламності”, які забезпечені головними базовими послугами: електрикою, теплом, водою, інтернетом та ігровим куточком для дітей.

Зазначимо, що комплектування та функціонування “Пунктів Незламності” здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Карта таких пунктів по всій країні розміщена на спеціальному сайті nezlamnist.gov.ua.

Дуже якісно спрацювали представники Головного управління ДСНС в Одеській області. Усі їх пункти забезпечені генераторами, мешканці міста тут мають можливість підживити мобільні пристрої, відпочити та зігрітися. В інших місцях, де я побував, ситуація погана, тож дав доручення негайно її виправити та значно краще попрацювати над їх оснащення» — повідомив начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Також Максим Марченко відзначив, що на разі, влада спільно з енергетиками, в першу чергу працює над відновленням енергопостачання для об’єктів критичної інфраструктури: в Одесі практично повністю по усім районам міста відновлено водопостачання та теплопостачання, більшість лікарень в місті — зі світлом. Поступово – заживлюються і побутові споживачі.

Читайте також: В Україні розглядають три можливі сценарії блекауту

Наш кореспондент побував в одному з пунктів обігріву в Болградському районі, а саме у місті Арциз. В приміщені пункту можна підзарядити гаджети, але комфортно почекати доки заряджається телефон не вдасться – в приміщенні всього два стільця, не видно чайника та питної води.

Пункт Несокрушимости в Арцизе

Зарядити телефон можна також у пожежно-рятувальній частині м. Арциза, де розташований ще один Пункт Незламності. Тут можна зігрітися, випити гарячий чай і підключитися до Інтернету.

Пункт Несокрушимости в пожарной части Арциза

 

Зазначимо, як повідомили у Головному управлінні поліції, на Одещині в територіальних підрозділах поліції та поліцейських станціях правоохоронці також облаштували пункти обігріву.