#безвас флэш-моб в Молдове

Жителі Молдови запустили у соціальних мережах флешмоб проти російської агресії в Україні, внаслідок якої також страждають громадяни сусідньої країни. “У темряві, але #безвас” – з таким хештегом діляться постами в соціальних мережах, розповідаючи про масові відключення світла в Молдові.
Як повідомляють молдавські ЗМІ, з хештего #безвас у Facebook, Twitter та Instagram зроблено десятки тисяч постів і їх кількість продовжує зростати. У Facebook кількість таких публікацій перевищує понад 2,7 тисячі, а в Instagram понад 3 тисячі. До публікації прикріплюють фотографії знеструмлених офісів або квартир.

Мешканці Молдови таким чином вирішили висловити протест проти ракетних ударів російських окупаційних військ по цивільній інфраструктурі України, внаслідок чого вже двічі Молдова повністю чинилася без електрики.

До флешмобу до соцмережі почали приєднуватися відомі особи Молдови, депутати, журналісти, а також представники різних професій.

Нагадаємо, 23 листопада, після ракетної атаки російських військ на об’єкти енергетичної інфраструктури України, вся територія Молдови виявилася без світла. Енергетики країни протягом кількох годин відновлювали електропостачання регіонів.

Політика