мемориальная доска Ивану Минькову в Криничное

В селі Криничне Болградського району відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки уродженцю села Івану Мінкову, який загину у другий день широкомасштабного вторгнення російських окупантів, повідомляє кореспондент Інтернет-газети «Топор».

Пам’ятний знак, виготовлений зусиллями громадської організації ветеранів АТО-ООС Болградського району, встановили на фасаді школи, яку Іван закінчив у 2019 році.

В урочистому мітингу-реквіємі взяли участь учні та працівники Криничненського ліцею, мешканці села, рідні загиблого воїна, голова районної організації ветеранів АТО-ООС. Біля пам’ятного знаку вишукалася почесна варта з ліцеїстів.

Відкрили меморіальну дошку мати загиблого воїна Олена Дімова та його бабуся Марія Дімова.

установка мемориальной доски в Криничном

До тих, хто зібрався віддати шану Герою, звернулися директор ліцею та сільський голова. Бабуся загиблого захисника України подякувала всім, хто доклав зусилля для увічнення пам’яті про її онука. Виступаючи згадали яким скромним, роботящим, із загостреним почуттям справедливості був Іван у шкільні роки, як він мріяв стати військовим.

Пам’ять Івана та інших загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання.

Новини Болграда: В Болграді вшанували пам’ять загиблого Героя

Військовий капелан 88 окремого батальйону морської піхоти Тарас Банас звернувся зі словами святого писання до тих, хто зібрався, та освятив пам’ятний знак.

митинг по случаю установки мемориальной доски в Криничном

Нагадаємо, що уродженець села Криничне водій мінометної батареї механізованого батальну 1-ї окремої Сіверської танкової бригади солдат Іван Мінков загинув 26 лютого у місті Чернігів під час артилерійського обстрілу та авіаційного удару з боку російських окупантів. В січні Івану виповнилося двадцять років.

Забрати рештки загиблого воїна змогли вже після визволення Чернігівщини.  Поховали Героя у рідному селі 12 квітня.

Додамо, що громадськість села виступила з пропозицією перейменувати вулицю Лікарняну, на якій виріс Іван, на вулицю ім. Івана Мінкова.

митинг по случаю установки мемориальной доски в Криничном

Політика