яблочная диета

Коли в холодильнику вже закінчується олів’є та холодець після новорічних свят, а стрілки на вагах засмучують через пару зайвих кілограмів, саме час привести себе у форму.

Пропонуємо спробувати популярну в народі експрес-дієту, розраховану на три дні. Саме за такий час можна скинути близько трьох кілограмів зайвої ваги, які набігли після вживання калорійних страв новорічного столу.

Попереджаємо, як і в інших дієтах, ця система харчування має свої протипоказання. Не можна застосовувати дієту, якщо ви маєте хронічні захворювання, діабет, хвороби шлунково-кишкового тракту. Також не можна обмежувати харчування дітям, підліткам та людям похилого віку.

Дієта дуже проста і в цьому її переваги – не треба нічого готувати, адже вона складається тільки з двох компонентів – кефіра та яблук.

Протягом дня дозволяється з’їсти один кілограм яблук та випити літр кефіру. Їжу потрібно розділити на 5-6 прийомів. Яблука бажано вибирати кислих сортів, кефір можна 1% або 2,5%. Якщо вживати по одному яблуку і склянці кефіру кожні три години, голод майже не відчувається. Але існує велика спокуса з’їсти щось смачненьке. Тому краще прибрати з поля зору солодощі та не відкривати зайвий раз холодильник. При цьому пити достатньо води та зеленого чаю без цукру.

Якщо вам вистачить сили волі, то через три дні ваги покажуть мінус три кг. Для покращення результату рекомендовані прогулянки на свіжому повітрі, енергійна ходьба. Після досягнення бажаного результату повертатись до звичного харчування треба повільно, споживаючі невеликі за об’ємом порції, обмежити споживання солодких, мучних продуктів.

Плюси трьохденної кефірно-яблучної дієти:
• швидка втрата ваги
• очищення організму від шлаків та токсинів завдяки великої кількості клетчатки, пектинів та молочно-кислих бактерій
• позбавлення від набряків завдяки відсутності солі в харчуванні
• поліпшення шкіри та покращення самопочуття

Мінуси кефірно-яблучної дієти:
• суворе обмеження харчування, яке дозволено тільки фізично здоровим людям
• при такій дієті неможливо забезпечити організм всіма необхідними вітамінами та мікроелементами, тому її не можна застосовувати більше трьох днів
• швидкий набір маси після закінчення дієти, якщо не обмежити споживання вуглеводів – солодощів, хлібо-булочних виробів.

Увага! Для того, щоб зберегти результат після кефірно-яблучної дієти, треба вести активний спосіб життя, дотримуватись здорового харчування та не переїдати.