выставка картин

В Ізмаїльській картинній галереї 4 січня відкрилася п’ята, ювілейна, виставка члена НСХУ Івана Коцофляка. На ній було представлено 67 творів живопису і графіки різного періоду творчості художника.

Іван Іванович – художник-педагог, який присвятив більшу частину життя Ізмаїльській художній школі, виховуючи, навчаючи молоде покоління і передаючи безцінний досвід. Роботи художника знаходяться не тільки в картинних галереях Ізмаїла, а також у приватних колекціях Німеччини, Австрії, США, Словаччини, Угорщини, Ізраїлю, Швеції.

Свої враження від перебування на численних творчих пленерах у різних містах і країнах художник втілив у сюжетах робіт, виконаних у техніці олійного та акварельного живопису. Живописні роботи Івана Коцофляка вирізняються максимальною виразністю, великою любов’ю до рідного краю. Виставка вражає розмаїттям тематики: краєвиди річок, рибальські місця, степи Буджака, морські узбережжя, портрети, натюрморти.

Особливе місце на виставці посідають твори, написані під впливом трагічних подій, що почалися в Україні з 24 лютого. Графічні роботи художника вирізняє спостережливість, що створює атмосферу інтелектуальної гри. Начерки, виконані соусом, сангіною, тушшю, пером, олівцем, передають враження юнацьких років художника.

Крім цього, на виставці представлено багато портретних робіт, виконаних у різних графічних техніках, на яких зображені дружина, друзі художника та збірні жіночі образи.

Читайте також: Загарбники знищують українську культуру

 

Політика