студия танцев

Минулими вихідними, 4-5 лютого, у Національному палаці дітей у Бухаресті (Румунія) проходив міжнародний чемпіонат з танців «ROMANIAN DANCE CHAMPIONSHIP SDF BUCURESTI». Учасниками престижного конкурсу стали понад 1700 танцівників і танцівниць із Румунії та України. Серед них – ізмаїльська студія танцю «ES DANCE STUDIO» (тренерка Єва Соловко).

Конкурсна програма чемпіонату складалася з 22 танцювальних категорій. Танцюристи могли представити себе в сольних виступах, дуетах, тріо, а також у групових і командних постановках.

Ізмаїльські танцівники виступали в категорії «Джаз-фанк». За результатами суддівського голосування вони посіли почесне перше місце у своїй номінації – у віковій категорії «Молодь». Крім цього, призовими місцями відзначені й окремі учасниці колективу. Перше місце в категорії «Джаз-фанк соло» у віковій категорії «Юніори» посіла Анастасія Волкова-Іванова, а третє місце в цій самій категорії посіла Дар’я Степаненко.

У світі шириться протест проти участі росіян в Олімпіаді

Зазначимо, студія танцю «ES DANCE STUDIO» досить «молода» і була створена буквально кілька років тому. Однак танцівниці, на чолі з тренеркою Євою Соловко, вже встигли зарекомендувати себе як доволі сильний колектив і завоювати низку престижних нагород. Студія танцю вже є чемпіоном України за версією АСЕТА в категорії «Джаз-фанк». Крім цього, торік вони пройшли відбір і стали номінантами танцювального проєкту «WORLD OF DANCE UKRAINE». Однак через повномасштабне вторгнення Росії в Україну конкурс змушені були скасувати.