украинские беженцы

У вимушених переселенців, які тимчасово проживають в Ізмаїлі або населених пунктах району, зїявилась можливість отримати фінансову допомогу від UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців. Організація відкрила в Ізмаїлі постійний офіс.

Про це повідомляє ІзбірКом.

Розташувався офіс у одному з корпусів Ізмаїльського державного гуманітарного університету, що на проспекті Миру,9. У кабінеті №108 з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 з візитерами працюють фахівці благодійного фонду “Право на захист”, який є офіційним партнером агентства зі збору даних на грошову допомогу.

Переселенці мають попередньо зареєструватися в електронній черзі, заповнивши спеціальну форму. А от люди похилого віку можуть приходити в офіс для реєстрації в живу чергу.

Зазначаеться, що в Ізмаїлі та навколишніх громадах проживає понад 30 000 переселенців та осіб, що виїхали з початку повномасштабного вторгнення. І серед них багато вразливих категорій: родин, де дитину виховує лише один з батьків, людей похилого віку, з особливими потребами. Усі вони можуть подати заявки на грошову допомогу від УВКБ ООН.

Окрім цього, з жовтня плануються виїзди мобільних груп реєстраторів по Одеській області. Більш детально з умовами надання допомоги, необхідними документами можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: Робота для переселенців: в Одесской области працевлаштовано майже 500 біженців

Нагадаємо, багатоцільова програма допомоги від УВКБ ООН – це одноразова грошова допомога людям, що виїхали з регіонів, постраждалих від воєнних дій. Розмір допомоги становить 2220 гривень щомісячно на особу протягом трьох місяців.

Новини за темою: В Ізмаїльському районі готують додаткові місця для переселенців

Політика