посадка людей в электричку

У зв’язку з тим, що в багатьох населених пунктах України внаслідок російської агресії зруйновано інфраструктуру і неможливо розпочати опалювальний сезон, багато хто починає переїжджати в більш благополучні для життя регіони. Найближчим часом до Одеської області, зокрема Ізмаїльського району, очікується приїзд близько 50 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Керівництво Ізмаїльського району вже веде переговори із власниками баз та представниками бізнесу щодо додаткового розміщення переселенців. Про це повідомили на офіційній сторінці Ізмаїльської РДА.

Так, 12 вересня у Вилковому та Кілії начальник Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев зустрівся з власниками баз відпочинку з метою обговорення порядку розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Вилківської та Кілійської громад.

Також у форматі зустрічі із представниками готельного бізнесу відбувся візит до Рені заступника голови Ізмаїльської РДА Сергія Проданова. Низка нарад відбулася і в Ізмаїлі.

У ході зустрічей представники влади та бізнесу обговорили низку питань, зокрема – порядок взаємодії з бізнесом щодо розміщення ВПО, механізм державної компенсації за житлово-комунальні послуги тим, хто безкоштовно надав притулок внутрішньо переміщеним особам, вирішення житлово-побутових питань ВПО та інші.

Як стало відомо, власники баз та представники готельного бізнесу Ізмаїльського району готові розміщувати у себе переселенців за умови, що всі перераховані вище питання будуть врегульовані.

Раніше голова Одеської ОВ Максим Марченко закликав регіон готуватися до масового прийому переселенців. Однією з причин він назвав контрнаступ українських військ на півдні України.