флаг крымскотатарского народа

У День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь в Ізмаїлі на центральній площі разом із прапором України урочисто підняли прапор кримськотатарського народу. Церемонію провів міський голова Андрій Абрамченко.

До Дня спротиву окупації АР Крим і Севастополя, який відзначають 26 лютого, в Ізмаїлі на площі перед виконкомом провели мітинг, присвячений вшануванню мужності та героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, росіяни 2014 року незаконно анексували Крим. Але місцеві жителі чинили опір. 26 лютого 2014 року в Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців і представників інших національностей. Учасники патріотичної акції закликали чинити опір російській окупації та заявили світу про цілісність України. Мітинг зібрав від 5 до 10 тисяч учасників. Наступного дня, о 5 ранку, до парламенту та уряду АРК увійшли регулярні військові формування рф і захопили будівлі.

Інформація щодо Придністров’я не відповідає дійсності – ГУР

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя символізує опір окупації, який триває вже десять років. Ізмаїл підняв прапор кримських татар на знак підтримки громадян України, які мешкають у тимчасово окупованому Криму, та поваги до мужності й героїзму всіх, хто чинить опір окупантам.