благотворительная ярмарка в поддержку ВСУ

Вчора, 25 лютого у Білгороді-Дністровському відбувся шостий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, організований міським Центром дитячої творчості.

Протягом двох років після повномасштабного вторгнення рф на територію України Центр дитячої творчості провів вже 5 благодійних ярмарків, на яких зібрано майже 80 тисяч гривень, повідомляе паблик “Аккерман Офіційний”.

У неділю на ярмарку були представленні на продаж роботи вихованців гуртків «Кольорова петелька», «Казкова скульптура», «Природа і малюнок», «Креативне рукоділля», «Природа та творчість», «Народні ремесла», «Дизайн одягу», «Джура», «Скаут», «Творче натхнення», зразкової студії ОТМ «Чарівна палітра». Родина Тихонових надала глиняний посуд та сувенірну продукцію. Також містяни та гості міста мали змогу придбати смаколики від вихованців Центру та їх батьків. До акції долучилися вчителі та учні Гімназії №2, їх батьки.

Концертну програму для відвідувачів ярмарку підготували художні колективи Центру: вокальний ансамбль «Оксамит», Зразковий театр танцю «Днєстр», вокальний гурток «Звуки миру», Зразковий хореографічний колектив «Пірует», вокальний ансамбль «Черемшина», студія сучасної пісні «Час мріяти», а також запрошені гості заходу – музичний колектив Валерія Цуркана.

Було зібрано 30628 грн., які в подальшому будуть витрачені на парафін для окопних свічок, розпалювачей, гелеве біопаливо та інші речі для захисників, які боронять нас і нашу Батьківщину.