Придністров’є

В українській розвідці спростували інформацію про те, що депутати Придністровської молдовської республіки проситимуться до росії.

«За наявною інформацією, 28 лютого 2024 року депутати невизнаного Придністров’я на своєму з’їзді не планують звертатися до російського диктатора путіна з проханням увійти до складу рф»,проінформувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У ГУР вважають, що «поширення інформації про начебто такі наміри носить усі ознаки свідомої дезінформаційної кампанії з метою дестабілізації ситуації в регіоні».

Додамо, що під час вчорашньої пресконференції президент України на запитання румунського журналіста відповів, що керівництво Молдови не зверталося до України за наданням допомоги щодо цього питання.

«У нас війна йде це перше. Ми воюємо з росією це друге. Молдова до нас з будь-якими подібними запитами не зверталась це третє. Четверте я не впевнений, що на наступному тижні придністровці, чи хто там збирається, на це підуть. Не впевнений з тієї інформації, яка є у мене», – сказав президент.

Нагадаємо, що парламент невизнаної Придністровської республіки 16 лютого анонсував, що 28 лютого у Тирасполі відбудеться з’їзд депутатів. У ЗМІ поширювалася інформація, що ПМР проситиметься до рф.

НАТО відновить повноцінну роботу свого представництва в Україні