социальное образование

Співробітників місцевої влади навчатимуть соціальної роботи та організації соціальних послуг на онлайн-майданчику «Платформа соціальної освіти». Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

«Міністерство соціальної політики за підтримки проекту SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance анонсує 7 грудня 2022 р. презентацію «Платформи соціальної освіти» – першого державного онлайн-майданчика для навчання представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, діяльність яких пов’язана з соціальною сферою у територіальних громадах», – йдеться у повідомленні.

У Мінсоцполітики інформують, що на платформі будуть розміщені навчальні матеріали з питань соціальної роботи та організації соціальних послуг у територіальних громадах, забезпечення та захисту прав дитини, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

За результатами проходження онлайн-курсів видаватимуться сертифікати про успішне завершення навчання.

Читайте також: У МОН розглянули варіанти вступної кампанії 2023 року

Наразі формується база навчальних матеріалів для заповнення сайту. Усі причетні до соціальної роботи організації запрошуються до співробітництва. До 5 грудня можна надсилати для розміщення на платформі розроблені посібники, навчальні програми, методичні рекомендації, записи вебінарів, подкастів, результати досліджень та інші навчальні продукти на електронну скриньку [email protected]

Нагадаємо, на сьогодні у соціальній сфері задіяно близько 250 тис. осіб у всій Україні.

Політика