свеча

В Одеській області сьогодні, 26 жовтня з восьмої години ранку будуть відбуватися стабілізаційні відключення світла згідно графіка. Планується вимкнення світла не більше, ніж на 4 години для кожного споживача.

Про це повідомили у компанії “ДТЕК Одеські електромережі”.

Так, згідно розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області з 08:00 будуть відбуватися стабілізаційні відключення світла згідно графіка, який передбачає відключення не більше ніж на 4 години. Однак, попереджають енергетики, можливі відключення на більш тривалий час, якщо ситуацію в енергосистемі не вдасться стабілізувати.

У ДТЕК запевняють, що робитимуть все можливе, щоб віключення кожного клієнта тривало не більше 4 годин.

Відключення єлектрики може повторитися протягом доби через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. При цьому звертається увага на те, що можлива невелика похибка у часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Графік відключень можна знайти на сайті “ДТЕК Одеські електромережі” та на її сторінці у Facebook. Графік відключень з переліком вулиць також по Одесі за посиленням та по Одеській області тут.

Нагадаємо, вчора, 25 жовтня, НЕК Укренерго запровадив в Одеській області графік стабілізаційних відключень для всіх – і побутових, і промислових клієнтів, як в місті Одеса, так і в Одеській області.