чиновники требовали 40 000 долларов

Керівники структурних підрозділів водних ресурсів річок та водного господарства, а також голова однієї з ОТГ Одещини за 40 тис. доларів обіцяли посприяти в укладанні довгострокового договору оренди з першочерговим правом викупу.

На цій ділянці підприємець планував облаштувати автостоянку для вантажного транспорту, повідомили у поліції.

За винагороду посадові особи обіцяли позитивно вирішити питання оренди нерухомості та землі, що перебуває на балансі управління водних річок. А саме комплексу будівель та споруд разом з територією площею 16 га вздовж траси міжнародного значення, де підприємець збирався облаштувати автостоянку для вантажівок.

Для цього нерухомість та землю планували передати на баланс до ОТГ, а вже після цього в довгострокову оренду підприємцю з першочерговим правом викупу. Вартість такої оборудки оцінили в 40 000 доларів, з яких половину суми отримує начальник одного з управлінь водних ресурсів річок через визначений пункт обміну валют в столиці, решта – розподіляється між двома іншими фігурантами.

Болградський район став екологічно безпечнішим

Поліцейські затримали голову ОТГ та керівника міжрайонного управління водного господарства на території Одеської області, а організатора схеми – начальника управління водних ресурсів річок – поблизу Білої Церкви. Ділків затримали під час одержання неправомірної вигоди.

Політика