Утилізація хімічних речовин

Екологічний стан Болградського району поліпшився.

На території Василівської громади Болградського району утилізовані заборонені і непридатні до використання хімічні засоби захисту рослин (ХЗЗР), який знаходився за межами села Калчева та становив загрозу для людей та довкілля, повідомила Болградська районна державна адміністрація.

Відповідний об’єкт було виявлено у 2022 році.

Збирання, перевезення та оброблення небезпечних ХЗЗР проводила  компанією ТОВ «НВК «УкрЕкоПром» згідно з договором, підписаним з Департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА в рамках Регіональної комплексної програми з охорони довкілля Одеської області на 2024-2028 роки за кошти обласного бюджету.

Відповідні роботи проводилися на території декількох районів Одеської області.

На суму 14 180 652 грн було утилізовано 135.83 тони небезпечних відходів.

В додаток до цього ТОВ «НВК «УкрЕкоПром» утилізує 97.93 тони упаковки, що містить залишки або забруднена небезпечними речовинами на суму 9 799 953,03 грн.

Додамо, що представники Департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА, керівництво району та громади перевірили виконані роботи по вивезенню та утилізації небезпечних ХЗЗР та підписали відповідні акти виконаних робіт.

За словами голови Болградської РВА Михайло Шарафаненко, «в Болградському районі немає більше об’єктів з накопичення заборонених і непридатних до використання ХЗЗР».

Росія здійснила 21 масований обстріл портової та аграрної інфраструктури Одещини

 

Політика