Затримання «навідника»

В Одесі СБУ затримала коригувальника російського ракетного удару по Одесі – 27-річного мешканця тимчасово окупованого Енергодара, який через пів року після захоплення міста виїхав до Одеси.

«Служба безпеки затримала ще одного учасника агентурної групи фсб, яка діяла у різних регіонах України. Зловмисники коригували ракетні удари по Києву, Одесі, а також Житомирській та Полтавській областях…

Наразі співробітники української спецслужби розшукали і затримали в Одесі третього учасника ворожої групи.

За матеріалами справи, він «звітував» до фсб про наслідки подвійного ракетного удару агресора по обласному центру 15 березня цього року, коли рашисти атакували житловий квартал міста двома балістичними ракетами «Іскандер»», – повідомила Служба безпеки України.

За матеріалами СБУ, після ворожого обстрілу агент обходив територію поблизу пошкоджених будівель та приховано фіксував наслідки «прильоту».

Потім відправив месенджером до фсб відповідні медіафайли зі своїми коментарями, зокрема щодо орієнтовної кількості загиблих.

Надалі зловмисник готував серію повітряних ударів росії по Україні, але був затриманий у власному помешканні.

Затриманому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Арцизський районний суд дозволив арештувати майно «ухилянта»

 

 

Залишити відповідь

Економіка