Обстановка на 04.10г 15.05.24

За даними Генштабу ЗСУ станом на вечір 14 травня, на Харківському напрямку підрозділи наших військ відбили 11 атак противника.

«Бої точилися на напрямках Глибоке – Липці, Лук’янці – Липці, Борисівка – Нескучне, Шебекіно (рф) – Вовчанськ, 3 бойових зіткнення ще тривають.

На окремих ділянках, в районах Лук’янців та Вовчанська, внаслідок вогневого впливу та штурмових дій противника, для збереження життя наших військовослужбовців та уникнення втрат, підрозділи здійснили маневр та перемістились на більш вигідні позиції.

Бої тривають. Українські підрозділи не дають російським окупантам закріпитись. Проводяться контратакуючі дії, ворог під постійним вогневим контролем артилерії та підрозділів БПЛА Сил оборони», повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

Водночас, продовжуються бойові зіткнення на інших ділянках фронту.

На Куп’янському напрямку ворог здійснив 16 атак на позиції наших військ.

Бої тривають. Успіху противник не має, наші війська відновили втрачені раніше позиції та покращили тактичне положення на окремих напрямках.

На Краматорському напрямку підрозділи наших військ відбили 12 атак противника, продовжуються 9 бойових зіткнень, втрат позицій не допущено, наші війська проводили заходи з покращення тактичного положення, мали успіх.

На Покровському напрямку наші підрозділи відбили 33 атаки противника, триває 7 бойових зіткнень. В ході боїв, внаслідок штурмових дій та інтенсивного вогневого впливу противника на окремих напрямках наші підрозділи змінили позиції для збереження життя військовослужбовців та покращення тактичного положення.

На Времівському напрямку успішно відбито 10 атак противника, наші воїни проводили заходи з покращення тактичного положення, мали успіх.

По усій лінії фронту Сили оборони України продовжували стримувати натиск ворога, нищити його особовий склад та техніку.

«Російські війська намагаються створити на Харківщині буферну зону», – ISW

 

Залишити відповідь

Економіка