В Одеській області Арцизький районний суд надав дозвіл на арешт майна військовозобов’язаного, який проігнорував декілька повісток та не явився для проходження військово-лікарської комісії.

З матеріалів справи встановлено, що з відповідним клопотанням про арешт майна звернулися військові через правоохоронців Болградського районного відділу поліції за погодженням з прокурором Болградської окружної прокуратури.

Сторона обвинувачення наполягає, що військовозобов’язаному двічі надали посвідку та неодноразово попереджали про кримінальну відповідальність за ухилення від військового обліку. Однак «ухилянт» не пройшов військово-лікарську комісії та не попередив РТЦК та СП про поважність причин не прибув, що свідчить про ухиляння від військового обліку.

В травні 2024 року через свідка також передали ухилянту посвідки про необхідність проходження військово-лікарської комісії та попередження, але військовозобов’язаний проігнорував їх.

В результаті правоохоронці відкрили кримінальне провадження та попросили Арцизький районний суд Одеської області дозволити арештувати майно. Суд вивчив докази на надав відповідний дозвіл.

Залишити відповідь

Економіка