Серед міст-мільйонників Одеса все ще лишається одним з найбюджетніших міст за орендою житла. Але з початку вересня ціни почали зростати.

Про це свідчить статистика нерухомості – передає “УСИ”.

Нагадаємо, в Україні почалася друга хвиля внутрішньої міграції. У зв’язку з чим за перший тиждень вересня кількість пропозицій на квартири в Одесі зменшилась на 18% (у порівнянні з кількістю оголошень на перший тиждень серпня). Аналогічні тенденції фіксують у Києві, Львові та Дніпрі.

У вересні серед міст-мільйонників найбюджетніші варіанти можна знайти в Одесі за 5 500 грн/міс за однокімнатну квартиру. Найдорожча оренда наразі в місті Ужгород. Тут однокімнатні квартири здають за 16,5 тис. грн.

Через повернення українців додому, внутрішню міграцію та активний переїзд у великі міста восени можна очікувати на стрибок цін. Зокрема, це стосуватиметься деяких міст-мільйонників, – зазначають аналітики.

Читайте також: В Одеській області очікують зростання потоку переселенців

Наприклад, в Одесі та Дніпрі оренда однокімнатної квартири впродовж першого тижня вересня вже збільшилася на 600 гривень. У столиці цінник збільшився на 1 тис. грн, а у Львові – на 1,6 тис. грн.

Політика