Чергову партію гуманітарної допомоги від Міжнародної благодійної організації «World Central Kitchen» отримала днями Саф’янівська сільська громада.

Така допомога для переселенців в Ізмаїльському районі надається не вперше. Для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Саф’янівської громади, раніше вже передавалася допомога від цієї благодійної організації.

Як повідомили у Саф’янівській громаді, отриманий вантаж буде передано переселенцям до населених пунктів Ізмаїльського району.

«Дякую “World Central Kitchen” за співпрацю та допомогу у підтримці тимчасово переміщених осіб. Разом до Перемоги! – зазначила адміністрація сільради.

Нагадаємо, «World Central Kitchen» – це Міжнародна благодійна організація, яка надає швидку та невідкладну допомогу в тих місцях світу, де це найбільше необхідно, де трапляються стихійні лиха, катастрофи та інші надзвичайні події. З першого місяця повномасштабного вторгнення в Україну «WCK» надає допомогу українцям, які постраждали від наслідків війни. Організація працює завдяки донатам звичайних небайдужих людей та зірок, які надсилають гроші, щоб допомогти Україні.