У коли найрідніших

 

Вчора, напередодні Дні Святого Валентина у місто Рені повернувся захисник острова Зміїний Олександр Куртєв, якого на початку цього року звільнили з російського полону.

На площі Свободи рідного міста Олександра урочисто, з хлібом-сіллю зустріли земляки, які майже два роки намагалися пришвидшити його звільнення з ворожого полону.

На щирі слова подяки за небайдужість та підтримку з вуст Олександра ренійці дружньо відповіли: «Героям Слава!»

У колі найрідніших
У колі найрідніших, фото: bessarabiainform

Додамо, що це повернення можна сміливо назвати святковою валентинкою для закоханої пари Олександра Куртєва та Ярослави Хаджи, яка майже два роки боролася за повернення коханого.

Ця історія вкотре довела, що кохання все перемагає.

 

 

 

 

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі