Интернет от Volia

Інтернет – необхідна річ як робочих процесів, і у побуті. Співробітники надсилають звіти електронною поштою, друзі спілкуються за допомогою месенджерів, учні шукають інформацію на Вікіпедії, а ввечері вся родина дивиться фільм у онлайн-кінотеатрі. Комфорт життя сучасної людини багато в чому пов’язаний із якісним інтернет-з’єднанням.

Багато провайдерів в Україні пропонують свої послуги як фізичним, так і юридичним особам. Щоб насолоджуватися високошвидкісним підключенням до Інтернету, необхідно правильно вибрати компанію. Розглянемо головні переваги Volia, а детальніше ознайомитись з їхніми пропозиціями можна за посиланням – https://volia.com/rus/internet/.

Високотехнологічне обладнання

Провайдер використовує сучасні рішення для підключення до Інтернету. Саме технологію Ethernet. Її суть полягає у прокладанні мережевого кабелю у квартири користувачів. Підключення може бути безпосередньо кабелем або бездротовим через Wi-Fi. Клієнтам Volia доступні тарифи до 1 Гбіт/с.

Зручне керування своїм тарифним планом

Клієнти Volia можуть вибрати з кількох тарифів, які є актуальними для їх місця проживання. Доступні варіанти наведені на сайті. Крім безпосереднього доступу до Інтернету, провайдер пропонує додаткові послуги, які входять до деяких пакетів.

Вибрати інший тариф або підключити опції, що цікавлять, можна самостійно всього за кілька кліків. Кожен клієнт Volia автоматично стає зареєстрованим на порталі абонента “Мій кабінет”. Щоб увійти, введіть номер договору (логін) та пароль, отриманий під час підключення. Там можна перейти на інший тарифний план, переглянути та поповнити свій баланс, а також призупинити користування послугами компанії.

Забезпечення безпеки мережі

Volia співпрацює зі світовим лідером у галузі розробки протишпигунних та антивірусних програм – компанією ESET. Вони подбають про такі аспекти:

  • безпеки онлайн-транзакцій;
  • захисту підключених пристроїв (мобільного, планшета, ноутбука тощо);
  • блокування підозрілих та потенційно небезпечних інтернет-ресурсів;
  • захисту веб-камери та маршрутизатора (роутера) від сталкерських атак;
  • виявленні шкідливого ПЗ.

Крім того, ESET пропонує рішення для батьківського контролю. Так діти відвідуватимуть лише безпечні сайти.

Простота підключення

Щоб стати клієнтом Volia, достатньо залишити свій мобільний номер на сайті. Оператор передзвонить для консультації та призначення дати візиту майстра. У призначений день прийде співробітник та проведе усі необхідні маніпуляції. Інтернетом можна буде скористатися відразу. Також можна придбати необхідне обладнання, наприклад WiFi-роутер.