орден пограничнику

В Ізмаїлі матері прикордонника Євгена Клевана вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Герой України загинув у бою з окупантами – у районі населених пунктів Красноріченське – Площадка Луганської області.

Старший сержант Євген Клеван за рік до повномасштабного вторгнення російської федерації за власним бажанням перейшов із Ізмаїльського загону до Луганського загону, щоб захищати Україну від територіальних посягань ворога. 3 березня 2022 року він, разом із побратимами, прийняв бій з окупантами в Луганській області, в районі населених пунктів Красноріченське – Площадка, де отримав смертельне кульове поранення. У нього залишилися дружина, троє синів та батьки.

Керівництво Південного регіонального управління Державної прикордонної служби, Ізмаїльського прикордонного загону, Ізмаїльського району та міста Ізмаїл висловили глибокі співчуття сім’ї, а також подяку за мужнього Сина-Героя. Орден за мужність матері ізмаїльського прикордонника вручив мер Андрій Абрамченко.

орден пограничнику Измаила
Прикордонника Євгенія Клевана нагородили орденом посмертно

Раїса Іванівна зазначила – її син завжди був порядною людиною, добрим чоловіком та батьком. У свою чергу дружина Євгена Клевана Олена подякувала всім за всебічну допомогу та підтримку, що надається сім’ї побратимами та органами влади.

Політика