Концерт в Хельсинки

У столиці Фінляндії у рамках міжнародного благодійного концерту «Балтійське море співає для України», відбувся великий концерт на підтримку України, в якому взяли участь відомі артисти з Естонії, Латвії, Литви, Фінляндії та України.

Разом з народними артистами України Жанною Боднарук та Катериною Бужинською на сцену вийшов уродженець Болграду Алекс Козар.

На своїй фейсбук-сторінці Олексій поділився враженнями від події: «Яким словом можна передати твій внутрішній стан, коли ти виходиш на головну сцену країни, яка далеко знаходиться від твого рідного дому, в якій живуть зовсім інші люди, по-своєму цікаві та прекрасні, але які стали такими близькими сьогодні в підтримці України?

Для мене це і є Слава України. Її Слава йде по всьому світу, на всіх фронтах, кордонах і за кордоном далеко. Співати про силу Материнської любові, бачити розплакані очі українських матерів в залі, які мріють повернутися додому, заплакані очі фінських мам, які, не розуміючи мову, відчувають наш стан, біль, переживання і головне – нашу душу. Я назавжди запам’ятаю цю поїздку в Гельсінкі, де мав можливість прославляти Україну, захисників, матерів, дітей наших…»

Незабутні емоції залишилися після концерту й у народної артистки України Жанни Боднарук.

«Всі артисти виконували пісні українською мовою! Це було настільки чуттєво, що глядачі плакали! Звучав Гімн України, «Ой у лузі червона калина»… Гасло «Слава Україні!» звучало безліч разів!

Ми відчули від публіки, від організаторів, від всіх артистів щиру доброзичливість і велику підтримку України!», – ділиться вона своїми враженнями.

Відзначимо, що захід відбувся з ініціативи мера Гельсінкі Юхани Вартіаінена за підтримки членів парламенту Фінляндії.

У залі зібралися 400 українців, які отримали квитки безплатно, представники посольств 15 країн та сотні фінів, які прийшли підтримати Україну та пожертвувати кошти. Під час онлайн-трансляції здійснювався збір коштів на United 24. А культову «Ой у лузі червона калина» у супроводі кращого оркестру Фінляндії Riku Niemi Orchestra підспівував весь зал.

Читайте також: В Ізмаїлі пройшов благодійний вечір

 

 

Політика