Кишиневский аэропорт

У першій половині травня правила доступу до аеропорту Кишинева посилюють. Пасажирів попереджають, що тимчасові правила діятимуть в період з 1 по 16 травня.

“З 1 травня ми змінюємо правила доступу до аеропорту Кишинева. У будівлю зможуть потрапити лише громадяни з посадковими квитками. Всі інші, в тому числі ті, хто зустрічає, повинні будуть чекати за межами аеропорту. Цю міру ввели для забезпечення безпеки і, щоб уникнути різних неприємних ситуацій, які можуть виникнути в аеропорту”, – передає УНІАН з посиланням на голову прикордонної поліції Руслана Галушка.

Зазначається, що до терміналу аеропорту дозволять доступ лише пасажирам, співробітникам аеропорту та членам екіпажу літаків.

“Пасажирів допускатимуть до аеропорту при пред’явленні квитка та проїзного документа, які перевірятиме служба безпеки. Після цієї процедури пасажир пройде реєстрацію, перевірку співробітниками служби безпеки, потім перевірку документів та митний контроль. Після цього пасажир чекатиме рейс у залі вильоту”, – йдеться у повідомленні.

Пасажирам рекомендували прибувати в аеропорт за три години до вильоту, щоб встигнути пройти всі необхідні процедури.

Нагадаємо, на Одещині запустили перший в Україні аеротрансфер з Одеси до Кишинева. У лютому відбувся перший тестовий пуск та розпочато продаж квитків. Вартість квитка з Одеси до аеропорту Кишинеєва складає 800 грн.

Економіка