Одеський обласний ТЦК

В Одеському обласному територіальному центрі комплектування заявили, що чергове відео з представниками одного з районних ТЦК “не відображає повної картини”, а його “поширення вигідно лише російській пропаганді”.

Нагадаємо, сьогодні в соціальних мережах з’явилось чергове відео, на якому в Одесі двоє представників територіального центру комплектування намагались посадити в мікроавтобус чоловіка. Після тривалої сутички, військові все ж дозволили чоловікові втекти.

Пресс-служба Одеського ОТЦК пояснила, що громадянин, який присутній на відео, вже був в одному з РТЦК та СП міста Одеси, звідки втік під час проходження медичного огляду.

«Даного громадянина було виявлено військовослужбовцями РТЦК і було викликано поліцію для затримання та доставки в РТЦК для подальшого проходження ВЛК. Проте, громадянин почав ображати військових та застосовувати фізичну силу до військовослужбовців ТЦК», – заявляють військові.

Опубліковане окремими телеграм каналами відео частково показує лише те, що «вигідно для російської пропаганди, і не демонструє поведінки громадянина, та не дає аудиторії  повної картини про причини конфліктної ситуації».

В Одеському обласному ТЦК нагадали, що ухилення від призову за мобілізацією та будь яке перешкоджання роботі військовослужбовців РТЦК та СП, відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період», тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.

 

Політика