Жінки замінять чоловіків

Україна і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) розпочали діалог щодо розробки та втілення програм підтримки українського бізнесу задля  відновлення енергетичного сектору та перекваліфікації працівників на більш потрібні на ринку праці професії.

Міністр економіки України Юлія Свириденко відзначила, що «на сьогодні для української економіки є два критично важливих виклики – це енергетичні проблеми та нестача робочої сили».

«Нам зараз потрібно приділити більше уваги програмам перекваліфікації українців, які залишаються в тилу, на професії, які мають максимальний попит. В першу чергу мова йде про жінок, які вже сьогодні опановують колись суто «чоловічі» професії. Наприклад, тілоохоронців, водіїв вантажівок, автобусів або навіть тракторів – такі зараз реалії ринку праці»,заявила перший віцепрем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко під час зустрічі з президентом ЄБРР Оділь Рено-Бассо.

Відзначається, що ЄБРР розгляне можливість фінансово підтримати реалізацію відповідних програм перекваліфікації, як з боку держави, так і зі сторони українського бізнесу.

Додамо, що за даними сайту robota.ua, 75% компаній відчувають нестачу спеціалістів.

На Одещині на базі судноремонтного заводу збудують промисловий парк

 

Залишити відповідь