промышленный парк

Проєкт створення сучасного промислового парку Kiliya на Одещині презентують на Ukraine Recovery Conference (URC2024) у Берліні, повідомляє Українське Дунайське пароплавство.

Цей проєкт не менш амбітній ніж модернізація флоту УДП. Адже унаслідок війни Україна фактично залишилась без інфраструктури з будівництва, ремонту й модернізації флоту Наразі завод УДП у Кілії чи не єдиний в країні продовжує ремонт та будівництво флоту.

«Це безальтернативний варіант для створення суднобудівельної бази національного масштабу. Завод розташований за 47 кілометрів від Чорного моря. У нас є обладнання, досвідчена команда з понад 300 фахівців, власна акваторія, інфраструктура, можливість розміщення нових виробництв (з 19 га території заводу використовуємо лише 9 га)», – підкреслюють в УДП.

Росія здійснила 21 масований обстріл портової та аграрної інфраструктури Одещини

Зазначається, що вже є декілька пропозицій від іноземних компаній щодо розміщення у Кілії спільного виробництва. Першим резидентом промислового парку можуть стати суднобудівельники з країн Балтії.

В УДП додали, що формат промислового парку дає можливість максимально ефективно використовувати потенціал. Наприклад, сучасні європейські верфі це, як правило, індустріальні технопарки, які працюють одразу у багатьох напрямках – машинобудування, металообробка, виробництво обладнання.

Залишити відповідь