Землетрясение в Турции

У зв’язку з катастрофічним землетрусом, який забрав тисячі життів та зруйнував цілі міста, Україна готова направити до Туреччини велику групу рятувальників.

Про готовність надати допомогу повідомили президент України Володимир Зеленський та міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Висловлюю щирі співчуття Президенту, народу й родинам загиблих через землетрус на південному сході. Бажаю швидкого одужання всім постраждалим. У цей складний час ми будемо поруч із народом. Готові надати необхідну допомогу для подолання наслідків катастрофи», – написав сьогодні вранці Володимир Зеленський у Twitter.

Пізніше Дмитро Кулеба повідомив наступне: «Україна готова направити до Туреччини велику групу рятувальників для допомоги у реагуванні на кризу. Ми тісно співпрацюємо з турецькою стороною для координації їхнього розгортання». 

Нагадаємо, що сьогодні вранці на південному сході Туреччини, а також на півночі Сирії стався потужний землетрус магнітудою 7,8 бала. Менш ніж за дванадцять годин стався другий землетрус магнітудою 7,5 бала.

Землетрясение в Турции
Землетрясение в Турции, фото: dnepr.express

За даними турецької влади, станом на 16:00  у Туреччині вже близько 1,5 тисячі жертв. У сусідній Сирії кількість загиблих зросла до майже 800. Постраждало тисячі людей.

Затоплену румунську баржу у порту Рені вдалося врятувати