помощь от Международного Медицинского Корпуса

Днями заклади охорони здоров’я Ізмаїльського району отримали партію гуманітарної допомоги від Міжнародного Медичного Корпусу, який від початку російського вторгнення допомагає мешканцям та організаціям району предметами першої необхідності, медичними препаратами, меблями тощо.

Цього разу Ізмаїльська центральна міська лікарня та Центральна районна лікарня отримали медичні препарати, які сьогодні необхідні кожному, хто звертається до медзакладів.

Нагадаємо, в рамках допомоги на території Ізмаїльської міської лікарні було пробурено дві свердловини, завдяки яким лікарню (включно з перинатальним центром) буде забезпечено водою на випадок повного блекауту.

Читайте також: Скільки депутатів пішли на фронт

Крім того, представники Медичного Корпусу на чолі з регіональним координатором кожні два тижні приїжджають до Ізмаїльського району з певною допомогою. Серед іншого, там є гігієнічні та медичні набори, медичне обладнання, а вимушено переміщені особи, які мешкають у селах Саф’янівської та Суворівської громад, протягом тривалого часу отримували бутильовану питну воду.

Політика