Катерина Македонська

Стипендію Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області у номінації «Культура та мистецтво» присуджено учениці 7 класу обласного закладу «Ліцей «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Катерині Македонській.

«Катерина брала активну участь у заходах образотворчого, декоративно-прикладного та хореографічного мистецтва. Вона зарекомендувала себе, як творча, талановита, працелюбна та креативна особистість.

Катерина виготовляє українську сувенірну продукцію для продажів під час проведення благодійних ярмарків на підтримку Збройних Сил України»,розповіли у Болградському центру дитячої та юнацької творчості.

Відзначимо, що Катерина є вихованки «Народного художнього колективу» студії бісероплетіння «Ажур» (керівник Інна Гіневська) та «Зразкового художнього колективу» ансамблю танцю «Натхнення» (керівник Вікторія Алавацька) Центру дитячої та юнацької творчості Болградської міськради.

В активі дівчини – безліч перемог у конкурсах, виставках-конкурсах, фестивалях як регіонального, так і Всеукраїнського рівня.

Ізмаїльські спортсмени не підкачали на чемпіонаті України з панкратіону та греплінгу