Під час Чемпіонату

Понад 500 спортсменів із 18 регіонів України зібрав чемпіонат України з панкратіону та греплінгу серед молодших юнаків і дітей, який пройшов в Кропивницькому. У складі збірної Одеської області участь в змаганнях взяли ізмаїльські спортсмени.

Ізмаїльцев представляла об’єднана команда спортсменів із чотирьох спортивних клубів Бессарабії: чотири спортсмени з клубу “MMA Ізмаїл”, один спортсмен із “MMA Арциз”, двоє із “Греплер Лайф Ізмаїл” і п’ять спортсменів із СК “Сварожичі”.

Спортсмени змагалися в трьох версіях: традішн (ударна техніка з боротьбою), греплінг ноу-гі (боротьба в рашгардах) і греплінг гі (боротьба в кімоно).

За результатами чемпіонату збірна Бессарабії отримала низку медалей. Спортсмени клубу “MMA Ізмаїл” вибороли 7 медалей. Аполінарія Корж отримала дві золоті медалі, Ярослав Шкепу – золоту і дві бронзові, а Руслан Попов – срібло і бронзу.

Спортсменка клубу “Грепплер Лайф Ізмаїл” Віра Манько виборола дві золоті медалі. Аріна Гавриленко з клубу “Сварожичі” – дві золоті та одну бронзову, а Поліна Шалахіна – одну срібну та одну бронзову медалі.

Загалом у скарбничку збірної Одеської області команда з Бессарабії внесла 14 медалей – 5 золотих, 4 срібних і 5 бронзових.

Ізмаїльці завоювали 12 медалів Чемпіонату світу