коньяк Alexandrion

Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.

Грецькі традиції, румунська майстерність

Історія компанії бере початок у середині 1980-х на середземноморському грецькому острові Крит. Саме там було створено традиційні для цієї торгової марки купажі, а також зародилася традиція витримувати коньячні спирти в бочках невеликого розміру з деревини дуба, які дбайливо зберігалися у затишному льоху. Пізніше керівництво компанії Alexandrion Group перевезло свої виробничі потужності до мальовничого румунського селища Дялу-Маре, назва якого перекладається як «великі пагорби». На території округу Прахова було побудовано кілька винокурень, на яких виготовляються не тільки вишукані румунські коньяки, які за смаковими якостями не поступаються більшості сортів із Франції, а також благородні тихі та ігристі вина. Для їх виготовлення береться лише натуральна сировина преміальної якості, що вирощується у родючих долинах центральної Румунії. Місцеві майстри створили кілька автентичних сортів із використанням канонічних для торгової марки технологій.

Як йдуть справи у бренду сьогодні

В даний час компанія має великий завод площею 20 тис. кв. м, що спеціалізується на виробництві елітних алкогольних напоїв. На його території розташовано безліч спеціально обладнаних льохів, а також лабораторію контролю якості. Продукція бренду відповідає міжнародним стандартам IFS та ISO, вона експортується до більшості європейських країн, зокрема до України. Придбати благородний алкоголь від Александріон Груп можна в маркеті важливих штук Maudau.

Найпопулярніші міцні напої

Якщо говорити про коньяки, варто виділити класичні фірмові сорти з маркуванням 5 та 7 зірок. «П’ятизірковий» виноградний бренді має міцність 37,5% та характерний янтарно-золотистий відтінок. У м’якому смаковому букеті переважають нотки обпаленої деревини та фруктів. Напій підходить як основа для різних барних коктейлів. Коньяк Alexandrion з 7 зірками міцніший (40%). Його ароматичний купаж наповнений сухофруктами, медом, ваніллю, відчуваються відтінки мускатного горіха. Вживати його в чистому вигляді рекомендується в скляному келиху з кубиками льоду, як закуску найкраще підійдуть м’ясні та рибні страви.