Авдеевка

Прийняте рішення щодо евакуації з Авдіївки комунальників, які робили все можливе для забезпечення життєдіяльності міста.

«Шкода це визнавати, та Авдіївка все більше стає схожою на місцевість з постапокаліптичних фільмів або… на геть зруйновану р@шистами Мар’їнку.

Місячний пейзаж малюють росіяни ракетами на нашій землі – день у день старанніше((

Тому прийнято непросте рішення щодо евакуації з Авдіївки решти наших героїв – комунальників, які хоч якось намагались підтримувати чистоту і життєдіяльність міста», –  повідомив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

Також очільник міста наполегливо рекомендує мешканцям їхати з Авдіївки, адже російські ракети і снаряди не шкодують нікого і нічого, яких би поглядів вони не дотримувались, та обіцяє допомогу з евакуацією та поселенням в більш безпечному місці.

Додамо, що з середини березні в Авдіївці запрацювала евакуаційна група поліції «Білий Янгол», яка евакуює населення, надає екстрену медичну допомогу, доставляє гуманітарну допомогу, транспортує тіла загиблих.

Відзначимо, що нещодавно Національна поліція України повідомляла, що в Авдіївці залишаються близько 2000 мешканців, які потребують порятунку.

Під Одесою здетонувала міна: пошкоджено дачний будинок на березі Чорного моря

 

 

Політика