житель гагаузии, запретили въезд

На пунктах пропуску «Табаки» та «Виноградівка», розташованих на території Болградського району Одеської області Служба безпеки України виявила окремих громадян Республіки Молдова, лояльних до російської пропаганди та є проросійськи налаштованими, – повідомляє Болградська РВА з посиланням на СБУ.

Було виявлено трьох громадян Республіки Молдова, з них 2 – мешканці АТУ Гагаузія, у діях яких містились загрози національній безпеці України в умовах дії правового режиму воєнного стану. За результатами вжитих Службою безпеки України заходів, останнім винесено постанови про заборону в’їзду в Україну строком на 3 (три) роки.

У іноземців, яким заборонено в’їзд в Україну було виявлено символіку спецслужби російської федерації у вигляді прапору з логотипом «Управління ФСБ РФ по м. Москва та Московській області», заборонену символіку в Україні у вигляді «георгіївської стрічки», яка є символом тоталітарних режимів, на особистих сторінках у соціальній мережі «Однокласники» останні виправдовували збройну агресію російської федерації проти України, здійснювали глорифікацію військовослужбовців збройних сил рф.

У Болграді побудують нову амбулаторію за допомогою міжнародної організації

Також, виявлені матеріали у соціальної мережі «Однокласники» свідчать про те, що окремі громадяни Республіки Молдова, у тому числі мешканці АТУ Гагаузія підтримують збройну агресію російської федерації проти України. У зазначених публікаціях мова йдеться про повну дискредитацію військовослужбовців Збройних Сил України та інших українських військових формувань.