погибший пограничник

Герой-прикордонник Сергій Гоменюк, який воював під Херсоном, дістав поранення від ворожої міни і помер у день свого 60-річчя. Ізмаїл зустрів загиблого воїна «живим» коридором і гідно провів в останню путь.

Майор Сергій Гоменюк віддав 27 років службі в Ізмаїльському прикордонному загоні. Як зазначають його побратими, він був прекрасною, доброзичливою людиною, а ще офіцером честі, для якого «держава» та «український народ» були не просто слова. З моменту повномасштабного наступу РФ на Україну, він не став відсиджуватися вдома, а добровільно долучився до підрозділу для виїзду в зону активних бойових дій і одразу погодився його очолити.

Дев’ять місяців майор Гоменюк на чолі свого підрозділу проходив військову службу в лавах ЗСУ – спочатку на території Одеської області, а потім потрапив у гарячі точки Херсонської області. 7 грудня чоловік, разом із трьома побратимами, вибув на бойове завдання. Однак, на жаль, автомобіль, у якому вони пересувалися, наїхав на так званий мінний шлагбаум, де здетонували дві протитанкові міни. 9 грудня, у свій 60-річний ювілей, Сергій помер у лікарні від важкого поранення.

Ізмаїл на колінах, «живим» коридором при в’їзді в місто, зустрічав загиблого Героя. Попрощатися з ним прийшли прикордонники Ізмаїльського загону, ветерани, побратими, рідні, знайомі, а також жителі місцевої громади. Після відспівування у Свято-Покровському кафедральному соборі Сергія Гоменюка поховали на Алеї Слави, поряд з іншими Героями російсько-української війни.