выставка "Жажда жизни"

В Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав’я презентували виставку художніх робіт учасників творчих курсів, які півроку проходили навчання на базі Центру розвитку та інтеграції. За півроку було створено понад 250 робіт. Тому було ухвалено рішення провести таку незвичну виставку.

Нагадаємо, Центр розвитку та інтеграції був створений в Ізмаїлі в серпні минулого року на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Це новий комплексний та інклюзивний простір для тимчасово переміщених осіб, а також ізмаїльчан, де люди налагоджували зв’язки, спілкувалися, підтримували один одного, брали участь у тренінгах і заходах із підвищення обізнаності, а також грали в розвивальні ігри.

Одним із головних напрямків була творчість. Викладачі вели курси за авторськими програмами: «Гра в ілюстрацію», «Метафора і мистецтво», «Цікава ботаніка», «Подорож у мистецтво». За арт-напрямок відповідали ізмаїльчанки Олена Палій, Катерина Лавська, Тетяна Осика та Людмила Матей.

В Ізмаїлі відкриють відділення паліативної допомоги та реабілітації

Курси були абсолютно безкоштовними. Їх відвідували жителі та гості міста, зокрема й переселенці. Так вони вчилися малювати, спілкуватися, долати стрес та інтегрувати в місцеве суспільство.