зерновое соглашение

Один з найбільших світових постачальників сільгосппродукції американська корпорація Cargill заявила про припинення експорту зерна з росії з наступного сезону.

У листі заступнику голови Мінсільгоспу рф компанія повідомила, що в сезоні-2023/24 російська «дочка» американської корпорації Cargill не планує здійснювати експорт зерна з росії… При цьому компанія пообіцяла, що заплановані на поточний сезон відвантаження будуть виконані «в повному обсязі відповідно до наявної квоти», повідомляє АПК-Інформ.

Також у Cargill повідомили, що починають переглядати портфель активів, що належить їй, пов’язаних з експортом зерна. Але змін щодо «яких-небудь інших видів діяльності та активів Cargill у росії не планується і не розглядається».

Додамо, що Cargill входить до складу великих експортерів російського зерна. За даними учасників російського зернового ринку, компанія в поточному сезоні планує експортувати близько 2,2 млн тонн, або близько 4% від загального обсягу відвантажень російського зерна. За обсягами відвантажень Cargill посідає шосте місце серед експортерів цієї продукції з РФ.

Фермерам Болгарії, Румунії та Польщі виплатять компенсації за українське зерно

 

 

 

Політика