В Измаиле День Конституции

Ізмаїл відзначив День Конституції загальноміським мітингом біля пам’ятника Тарасу Шевченку, святковим концертом «Благословенна будь, Україно моя», благодійним ярмарком на підтримку ЗСУ та акцією «Патріотичне дерево».

Святкування розпочалися з самого ранку біля пам’ятника Тарасу Шевченку – невтомному борцю за свободу України. В урочистому мітингу взяли участь перші особи міста та району, керівники установ і підприємств, військовослужбовці та небайдужі громадяни. В умовах війни захід пройшов стримано, а головними тезами стала боротьба за незалежність України, прагнення до миру та якнайшвидше наближення Перемоги.

По завершенню мітингу в Міському саду стартував святковий концерт, організований Обласним центром національних культур. Патріотичні пісні про Україну прозвучали у виконанні вокальної студії «Креатив», Миколи Гєнова, Діани Суровкіної, Богдани Чілік, вокальної студії «Гармонія», Асі Некрахи та багатьох інших.

З танцювальними композиціями виступили зразковий ансабль «Ритм» Палацу дітей та юнацтва ім. Алли Іванової та хореографічний ансамбль сучасного танцю «Фантазія».

Поки йшов концерт, параллельно працював благодійний ярмарок, організований волонтерським рухом «Ізмаїл – для ЗСУ». Кожен охочий міг придбати сувенір, і пожертвувати кошти на допомогу військовим.

В Одесі до Дня Конституції відбувся велопробіг

Також у Міському саду розмістилася фотовиставка. На кадрах, здебільшого, зображені реальні події та люди. Знімками поділилися самі військові, які тримають зв’язок із волонтерами міста.

Після завершення концерту відбулася акція «Патріотичне дерево». Ізмаїльці та гості міста на одне з дерев Міського саду дружно причепили українські стрічки, попередньо купивши їх на благодійному ярмарку.

Політика