Одесский военком

В Україні створено комісію для перевірки діяльності фахівців усіх територіальних центрів комплектування (ТЦК) та соціальної підтримки. Перші результати очікуються вже за місяць.

Про це повідомив перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

Він зазначив, що на тлі загострення критики ТЦК з боку суспільства та зловживань керівників центрів їхню діяльність перевірятиме одразу кілька державних структур. Разом із військовими до складу створеної комісії увійдуть правоохоронці, представники СБУ та НАЗК.

“Антикорупційні органи визначатимуть, наскільки декларації військовослужбовців відповідають реальному способу їхнього життя, а представники ЗСУ — як працює ТЦК, як виконує свої завдання щодо мобілізації та які скарги на його роботу”, – наголосив Павлюк.

За його словами, перевірка буде ретельною та виваженою. У разі виявлення доказової бази корупції та зловживань буде ухвалено жорсткі кадрові та правові рішення. За результатами перевірки будуть сформовані пропозиції щодо покращення функціонування ТЦК.

Отримані відомості ретельно перевірятимуться для недопущення ворожих “вкидів” з метою дестабілізації та збою мобілізаційного процесу в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про скандальну ситуацію з одеським військом Євгеном Борисовим, якого напередодні звільнили з посади через зловживання службовим становищем.

Політика