Возвращение из плена

В останній день старого року Україна повернула з російського полону 140 воїнів, зокрема захисників Бахмута, Маріуполя та острова Зміїний. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

“У Новий рік ми не тільки відбиваємо ракетні атаки ворога, а й повертаємо наших людей. Це черговий великий обмін, який вдалося здійснити – 140 людей повертаються додому”, – повідомляв Єрмак.

За його словами, серед звільнених – поранені, а також захисники Маріуполя, острова Зміїний, добровольці ТРО зі Славутича, батьки та сини, які разом перебували у полоні, а також воїни з Бахмутського напрямку.

“82 бійці ЗСУ, 15 з ТРО, 22 з НГУ, 11 з ВМС та 10 з ДПСУ. 132 чоловіки та вісім жінок, 22 офіцерів та 118 сержантів та солдатів. Поки вони стріляють, ми відбиваємось, відповідаємо та повертаємо. Повернемо всіх. Інакше – не буде. Дякую Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими”, – резюмував голова Офісу президента.

Раніше у ГУР анонсували новини про обмін полоненими. У розвідці заявили, що Україна та країна – агресор стали активніше проводити обмін полоненими. При цьому українська сторона пропонує формулу обміну “всіх на всіх”.

За матеріалами: Корреспондент.net.