Генераторы уже в Николаеве

Двадцять п’ять електрогенераторів для потреб мешканців громад Миколаївської області доставили 29 грудня, в той час, як росіяни ракетними ударами в черговий раз намагалися позбавити українців світла та тепла, співробітники групи українських IT-компаній Netpeak Group  та акселератора громадських проєктів «Моє Місто».

Відзначимо, що придбати та доставити таке необхідне зараз в Україні обладнання стало можливим завдяки зусиллям болгарського офісу агентства performance-маркетингу Netpeak, спільно з благодійним фондом Marketstar Foundation,  які закупили в Болгарії 31 генератор, аби підтримати українців та наші прифронтові міста.

Такая необходимая помощь
Такая необходимая помощь

Крім генераторів, що були передані Миколаївській ОВА для громад області, де є нагальна потреба в електропостачанні, ще шість пішли військовим та на потреби сіл Владичень, Криничне та Кам’янка Болградського та Ізмаїльського районів.

«Дякуємо нашим партнерам MarketStar Bulgaria за наданий грант та залученість моєї команди Netpeak Group Foundation до оперативної закупівлі, логістики та реалізації цього проєкту.

Раді крок за кроком налагоджувати українсько-болгарські відносини задля підтримки прифронтових міст України», – коментує успішну реалізацію проєкту CEO of Netpeak Bulgaria Геннадій Воробйов. 

Всі, хто брав участь у проєкті, відзначають, що завдяки максимальної єдності партнерів та команди, вони зуміли за вісімнадцять днів пройти неймовірний шлях, починаючи від пошуку, закупівлі та доставки генераторів.

Також особлива подяка за логістику Ігорю Мутерко, CEO агенції digital-маркетингу Inweb (частина Netpeak Group), адже потрібно мати неабияку хоробрість, щоб їхати наразі в міста, які перебувають під постійним обстрілом.

Сергій Лукачко, СЕО акселератора соціальних ініціатив «Моє Місто» наголошує: «Для нас було вкрай важливо реалізувати цей проєкт до Нового Року, аби забезпечити людей з прифронтових міст можливістю залишатись на зв’язку та мати доступ до електроенергії. Особливо взимку та перед новорічними святами.

Це дасть можливість як підзарядити свої гаджети в блекаут, приготувати їжу, так і бути на зв’язку рідним. Вдячні нашим партнерам за можливість оперативно допомагати».

 Додамо, що Netpeak Group та акселератор громадських проєктів «Моє Місто» приділяють увагу саме реалізації проєктів з гуманітарної допомоги, оскільки цей напрямок є одним з важливих етапів на шляху до реалізації корпоративної місії «із третього світу – в перший»‎.

Бессарабские болгары передали украинским военным Starlink и внедорожники