Великобританія – Україна

Гідрографічне управління Великобританії, яке є підрозділом Міноборони, передало в дар Державній гідрографічній службі України обладнання на суму 1,6 мільйона фунтів стерлінгів, яке допоможе забезпечувати безпеку морів навколо України та підтримувати комерційне судноплавство в умовах російських атак.

«Надане обладнання сприятиме захисту портів та морських шляхів, допомагаючи українським судам залишатися в безпеці, щоб вони могли переміщати товари, у тому числі продукти харчування…

Устаткування дозволяє створювати навігаційну інформацію та морські карти, що містять інформацію про безпеку. Судна, які прямують через українські води, можуть використовувати це для планування безпечного маршруту, в тому числі через будь-який гуманітарний зерновий коридор», повідомили на сайті британського уряду.

Додамо, що обладнання включає два повноцінні однопроменеві ехолоти і дві системи багатопроменевих ехолотів, а також картографічне програмне забезпечення.

Наші англійські партнери також запропонували українським фахівцям пройти навчання на спеціалізованих курсах, що проводяться Гідрографічним управлінням Великобританії та Королівським флотом.

Бородинська громада отримала від ООН генератори для шкіл

 

 

 

 

Політика