Британия-Украина

Прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак попросив міністра оборони Бена Воллеса з’ясувати, які літаки Велика Британія потенційно може надати Україні.

Нагадаємо, що сьогодні президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом у Велику Британію. Президент Зустрівся з Королем Сполученого Королівства, виступив у британському парламенті, де закликав західних союзників надати «крила для свободи», забезпечивши українські військово-повітряні сили сучасними літаками.

«Під час зустрічі з Прем’єр-міністром Ріші Сунаком ключовою темою розмови було оборонне співробітництво.

Поінформував Прем’єр-міністра Великої Британії про ситуацію на фронті та про потреби Збройних сил України в озброєнні і військовій техніці. Україні важливо отримати необхідну зброю від наших союзників, щоб зупинити російський наступ та звільнити всі тимчасово окуповані українські території»,повідомив Володимир Зеленський.

Речник очільника британського уряду проінформував, що постачання британських літаків «активно» розглядається міністром оборони, але підкреслив, що рішення про постачання літаків в Україну ще не ухвалено.

«Прем’єр-міністр доручив міністру оборони вивчити, які літаки ми могли б надати, але щоб було ясно, це довгострокове рішення, а не короткострокові можливості, яких зараз найбільше потребує Україна»,розповсюдило слова речника видання  Sky News.

У світі шириться протест проти участі росіян в Олімпіаді