государственный служащий присвоил грантовые средства

Службовець Ізмаїльської міської ради привласнив кошти, які Румунія надавала для реконструкції каналізаційних мереж та влаштування резервного трубопроводу в Ізмаїлі.

Про це повідомляє поліція Одещини.

Свого часу 42-річного чоловіка призначили менеджером спільного проєкту з Румунією щодо реконструкції каналізаційних мереж та влаштування резервного трубопроводу в Ізмаїлі. Чотири роки зловмисник забирав кошти румунів за роботу, яку по факту ніхто не виконував.

Тепер держслужбовцю повідомили про підозру у заволодінні грантових коштів.

Як стало відомо, для цього чоловік використав приватну фірму, яку сам заснував 10 років тому, а потім передав на правах власності іншій підконтрольній йому особі. Це підприємство в ході реалізації міжнародної програми повинно було надавати управлінські послуги – координувати проєкт та надавати звіти.

Починаючи з 2019 року, підконтрольні фігуранту особи з підприємства складали неправдиві акти про нібито надані послуги по управлінню держпроєктом. А сам фігурант, як офіційний менеджер від органів місцевої влади, затверджував фіктивні документи.

Викрив корупцію – отримай 13 мільйонів

У такий спосіб протягом чотирьох років на рахунок приватної фірми було перераховано 7,2 млн грн за послуги, які насправді не надавались.

Слідство триває, встановлюють інших осіб, причетних до злочину.

Політика