Герой Украины Дмитрий Гранчар

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» уродженцю села Теплиця Болградського району, молодшому сержанту Гранчару Дмитру Борисовичу (посмертно).

Про це повідомляється на сайті Президента.

“За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” ГРАНЧАРУ Дмитру Борисовичу – молодшому сержанту (посмертно)”, – йдеться в Указі Президента України.

Дмитро Гранчар захищав Україну у складі 128 ОГШБР.

«Справедливість є. «Дємон» – Герой України. Тепер вже і формально. Це – Великий Воїн, який йшов на штурми в авангарді. Першим. І цим дуже підтримував піхоту. Один з тих Воїнів, в яких не було тисяч підписників, який не говорив голосних слів, який не мав слави за життя, а просто робив те, що за межею людських можливостей…” , – про подвиги Героя розповіла головна редакторка редакції документальних програм Першого каналу Євгенія Подобна.

Зазначимо, Пам’ять Героя також увіковічнено на Алеї пам`яті Героїв України, які віддали свої життя за незалежність держави, у його рідній Теплицькій громаді.

Політика